Kariéra

Vaše žiadosti spolu so životopisom a písomným súhlasom so spracovaním osobných údajov, posielajte na e-mailovú adresu: info@adverti.sk.

Práve hľadáme

  • Sales Area Manager / Obchodný manažér / Obchodný riaditeľ

  • Druh pracovného pomeru - živnosť
    Termín nástupu: - ASAP / dohodou
    Ponúkaný plat (brutto) - 1500 - 2500 eur

    Náplňou práce:

    - akvizície nových klientov, budovanie vzťahov s klientmi

    - starostlivosť o existujúcich zákazníkov

    - obchodné rokovania s klientmi

    - príprava cenových ponúk, spracovanie objednávok

    - dosahovanie stanovených cieľov

    Požiadavky

    - Prax v obchode podmienkou

    - Skúsenosti s vedením tímu obchodných zástupcov

    - Zameranie na plnenie cieľov

    - Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti

    - Schopnosť a chuť učiť sa novým veciam

    - Schopnosť nadväzovať priateľské vzťahy

    - SŠ/VŠ vzdelanie

    - Základná znalosť technológií

    - VP sk. B, aktívny vodič / radosť z riadenia

    Zamestnanecké výhody, benefity:

    - kariérny rast

    - zaujimavé finančné ohodnotenie

    - práca v dynamickom kolektíve stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

    - služobné auto, notebook, mobil aj na súkromné účely

    - pohyblivá pracovná doba

    - home office

    - firemné teambuildingy

    - koncoročné prémie podľa dosiahnutého hospodárskeho výsledku

  • Web programátor (Ruby on Rails, PHP, HTML, CSS, JavaScript, ...)