Sme veľmi radi že spolupracujeme s firmou Adverti, ktorá je spoľahlivá, dodržuje dodacie termíny čo je pre Nás dôležité. Ďalej nás teší kvalita a cena služieb a v neposlednom rade flexibilita ktorou táto firma disponuje. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Ivan Molnár / nákupca Zovos-Eko

Služby spoločnosti Adverti pravidelne využívame pri tlači vizitiek a propagačných materiálov našej spoločnosti. Oceňujem pomer kvality, ceny a dodania v dohodnutom termíne. Služby vašej spoločnosti i ďalej odporúčam klientom, ktorí si u nás založia spoločnosť.

Ondrej Mizerák / konateľ M2 Business s.r.o.

Využili sme služby spoločnosti Adverti v hektickom predvianočnom čase. Potrebovali sme urýchlene vyrobiť tisícky letákov aj odznakov v čase, keď nám od iných reklamných agentúr chodili vianočné želania a oznamy o tom, že sú až do januára zavretí. Ostali sme zaskočení expresnosťou dodávky – propagačné materiály nám prišli v oveľa skoršom termíne ako bol náš pôvodný návrh, o ktorom sme si mysleli, že je takmer nemožný. Letáky nám zástupcovia Adverti priniesli doslova pár desiatok minút po zaslaní podkladov k tlači. Oceňujeme nielen rýchlosť služieb tejto spoločnosti, ale takisto aj kvalitu materiálov a predovšetkým ústretovú, profesionálnu komunikáciu členov Adverti tímu.

Mgr. Tomáš Holúbek / vedúci Odboru komunikácie a propagácie, Mestský úrad v Nitre

Pre tlač Katalógu referencií z prírodného kameňa travertín sme využili služby Adverti s.r.o. Dodanie prebehlo v dohodnutom termíne, kvalite a cene. Môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť a vaše služby odporúčame.

Vladimír Jakáb / konateľ TRAVERT

Firma Adverti zabezpečuje pre našu obec služby spojené s tvorbou a správou internetovej stránky, výrobou propagačných materiálov a výrobou informačných tabúľ. Vo všetkých týchto oblastiach bol ich prístup na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni.

Silvia Halvoníková / starostka obce Nové Sady