Niečo málo o nás

Ako to všetko začalo

Písal sa rok 2012 kedy sa nadšenci grafického a reklamného priemyslu spojili. Na začiatku tak ako mnoho firiem aj naša začínala v garáži, kde sme v začiatkoch poskytovali služby grafického štúdia. Časom požiadavky a potreby našich klientov narastali a my sme museli zabezpečovať aj iné služby. V roku 2013 nastal zlom, a tak sme začali figurovať ako fullservisová agentúra Adverti, s.r.o., neskôr ako tlačiareň a výroba reklamy.

Kto sme dnes

Adverti, s.r.o. sa zameriava hlavne na produkčnú veľkoformátovú a hárkovú tlač, ktorú realizujeme na vlastných strojoch a tlačiarňach. Vieme rýchlo reagovať na požiadavky a extrémne termíny našich klientov. Okrem toho poskytujeme grafické a reklamné služby pre široké spektrum firiem – od podnikateľov, cez stredne veľké firmy až po veľké spoločnosti. Sme miestom, kde klient nájde efektívne a jednoduché riešenie všetkých jeho reklamných a marketingových potrieb.


Na jednom mieste sa Vám postaráme o grafický návrh až po tlač na profesionálnych digitálnych, veľkoformátových a ofsetových tlačiarňach za výborné ceny. Pre svojich klientov vyrábame reklamné a svetelné tabule, reklamné plachty, tlačoviny, noviny, letáky, brožúry, katalógy, vizitky, reklamné predmety, polepy áut a obchodných priestorov, výkladov alebo aj obchodných miest.


Naše služby poskytujeme pre viac ako 900 stálych klientov po celom Slovensku a za sebou máme tisícky zrealizovaných projektov najmä v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Topoľčany a Banská Bystrica.

 

Tváre reklamnej agentúry

Patrik Mareček

Mgr. Patrik Mareček
Konateľ | Marketing

Karol Knížat

Ing. Karol Knížat
Obchod | cenové kalkulácie

Roman Javorčík

Roman Javorčík
Grafika | Web

Dagmar Gabášová

Ing. Dagmar Gabašová
Obchod | cenové kalkulácie

Matej Valent

Matej Valent
Grafika | tlač

Ivana Kusá

Ing. Ivana Kusá
Office Assistant

Marcel Mondočko

Marcel Mondočko
Výroba | Montáž