Niečo málo o nás

Ako to všetko začalo

Písal sa rok 2012 kedy sa nadšenci grafického a reklamného priemyslu spojili. Na začiatku tak ako mnoho firiem aj naša začínala v garáži, kde sme v začiatkoch poskytovali služby grafického štúdia. Časom požiadavky a potreby našich klientov narastali a my sme museli zabezpečovať aj iné služby. V roku 2013 nastal zlom, a tak sme začali figurovať ako fullservisová agentúra Adverti, s.r.o., neskôr ako tlačiareň a výroba reklamy.

Kto sme dnes

Adverti, s.r.o. sa zameriava hlavne na produkčnú veľkoformátovú a hárkovú tlač, ktorú realizujeme na vlastných strojoch a tlačiarňach. Vieme rýchlo reagovať na požiadavky a extrémne termíny našich klientov. Poskytujeme grafické a reklamné služby pre viac ako 900 stálych klientov po celom Slovensku ale aj v zahraničí– od podnikateľov, cez stredne veľké firmy až po veľké spoločnosti najmä v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Topoľčany a Banská Bystrica.

Na jednom mieste sa Vám postaráme o grafický návrh až po tlač na profesionálnych digitálnych, veľkoformátových a ofsetových tlačiarňach.

V našom portfóliu nájdete: tlač etikiet, výrobu obrazov, tlačoviny, noviny, letáky, brožúry, katalógy, vizitky, reklamné plachty a tabule, potlač reklamných predmetov a textilu, polepy áut, obchodných priestorov, výkladov a mnohé iné špecifické reklamné služby.

Tváre reklamnej agentúry

Patrik Mareček

Mgr. Patrik Mareček
Konateľ | Marketing

marecek@adverti.sk

0919 270 070

Karol Knížat

Ing. Karol Knížat
Konateľ | obchod

knizat@adverti.sk

0919 270 071

Dagmar Gabášová

Ing. Dagmar Gabašová
Obchod | cenové kalkulácie

gabasova@adverti.sk

0903 472 251

Mgr. Michal Poništ
Obchod | cenové kalkulácie

ponist@adverti.sk

0911 852 700

Ivana Kusá

Ing. Ivana Kusá
Office Assistant

office@adverti.sk

0904 456 181

Roman Javorčík

Roman Javorčík
Grafika | Web

javorcik@adverti.sk

0904 456 181

Matej Valent

Matej Valent
Tlač | výroba

valent@adverti.sk

0904 456 181

Adam Pavkov
Výroba | Montáž

Marcel Mondočko

Marcel Mondočko
Výroba | Montáž