Výšivka

Vyšívanie eklamných či darčekových predmetov aplikuje prostredníctvom vyšívacieho stroja. Strojovú výšivku používame najmä na textile (tričkách, mikinách, šiltovkách, polokošeliach) a froté výrobkoch, ako sú župany, uteráky a osušky. Výšivka touto technológiou je zárukou odolnosti voči vysokým teplotám adlhej životnost. Cena výšivky sa kalkuluje podľa počtu stehov, farieb, v závislosti od veľkosti loga a náročnosti.

Sieťotlač

Sieťotlač patrí medzi najrozšírenejšie technológie potlače reklamných predmetov a reklamného textilu. Je určená na potlač väčších množstiev reklamných predmetov. Reklamný nápis sa tlačí priamo na materiál. Nevýhodu je limitovaný počet farieb potlače a vysoké náklady pri malých množstvách. Výhodou je farebná stálosť farieb, vysoká odolnosť a kvalita. Sieťotlačou sa najčastejšie potláčajú tašky, reklamný textil.

Sublimácia

Sublimácia sa používa pri menších počtoch potláčaných predmetov, ktoré sú vyrobené polyesteru, polymeru alebo ním potiahnutým podkladom. Logo sa vytlačí špeciálnymi atramentami na prenosku a následné sa nažehlí pod veľkým tlakom a teplotou 180 až 220 stupňov na reklamný predmet v tepelnom lise. Takto vieme potlačiť reklamný predmet plnofarebne. Používa sa potlač hrnčekov, tričiek, uterákov, kľúčenika pod.

Nažehľovanie - Flex/Flock

Technológiou Flex/Flock môžeme potlačiť tričká, polokošele, mikiny, košele, bundy a iné textily. Vyrezaná fólia sa nažehlí pod vysokou teplotou a tlakom na textil. Takáto potlač je farebne stála a používa sa na vyrezané nápisy , znaky, číslice, resp. jednoduchšiu vektorovú grafiku v limitovanom množstve farieb. Ideálna od jedného kusu a nie je finančne náročná.