Sieťotlač

Sieťotlač patrí medzi najrozšírenejšie technológie potlače reklamných predmetov a reklamného textilu. Je určená na potlač väčších množstiev reklamných predmetov. Reklamný nápis sa tlačí priamo na materiál. Nevýhodu je limitovaný počet farieb potlače a vysoké náklady pri malých množstvách. Výhodou je farebná stálosť farieb, vysoká odolnosť a kvalita. Sieťotlačou sa najčastejšie potláčajú tašky, reklamný textil.

Tampoprint

Tampoprint je vhodná na menšie reklamné predmety vo väčších nákladoch z rôzneho materiálu. Farba sa nanáša pomocou silikónového tampónu na reklamné predmety a umožňuje aj potlač na štruktúrovaný povrch. Vhodná je tlač , pier, ceruziek, zapaľovačov, kľúčeniek, USB kľúčov. Nevýhodu je limitované množstvo farieb potlače.

UV print

Tento spôsob potlače je vodný pri plnofarebnej potlače menších predmetov do rozmeru A3. Vďaka priamej tlači odpadá zložitá príprava, čo sa priaznivo prejavuje na cene potlače. Je ideálna pri tlači už od jedného kusu alebo pri menších počtoch kusov. Výsledná potlač sa dosiahne zložením štyroch farieb CMYK + biela a lak. Potlač je veľmi kvalitná hlavne aj pri drobných detailoch. Ideálna je na potlač, pier, USB kľúčov, plastových kariet, diárov.

Gravírovanie, výpal laserom

Tento druh potlače laserom je vhodný najmä na kovové reklamné predmety. Dá sa však aplikovať aj na drevo, kožu, sklo. Na darčekových predmetoch vie na logu vykresliť aj tie najmenšie detaily a nie je finančne náročná. Predmety sa takto dajú potláčať už od jedného kusa. Používa sa na potlač kovových pier, usb kľúčov, power bánk, termosiek, kľúčeniek pohárov.

Razba

Potlač razbou je ideálny na reklamné predmety z kože a koženky. Vďaka mosadznej raznice sa do reklamného predmetu za pomoci tepla a tlaku vyrazí logo. Táto technológia je ideálna pri väčšom množstve predmetov, nakoľko príprava je drahšia. Raznica sa dá použiť opakovane, čo je jej veľkou výhodou. Používa sa na hlavne na diáre, peňaženky, kožené kľúčenky.