Referencie a klienti

Naši klienti

spolupracujeme

Čo o nás povedali iní

Mgr. Tomáš Holúbek

vedúci Odboru komunikácie a propagácie, Mestský úrad v Nitre,

Využili sme služby spoločnosti Adverti v hektickom predvianočnom čase. Potrebovali sme urýchlene vyrobiť tisícky letákov aj odznakov v čase, keď nám od iných reklamných agentúr chodili vianočné želania a oznamy o tom, že sú až do januára zavretí. Ostali sme zaskočení expresnosťou dodávky – propagačné materiály nám prišli v oveľa skoršom termíne ako bol náš pôvodný návrh, o ktorom sme si mysleli, že je takmer nemožný. Letáky nám zástupcovia Adverti priniesli doslova pár desiatok minút po zaslaní podkladov k tlači. Oceňujeme nielen rýchlosť služieb tejto spoločnosti, ale takisto aj kvalitu materiálov a predovšetkým ústretovú, profesionálnu komunikáciu členov Adverti tímu.


Denisa Lorincová

Senior Marketing Officer, CarBax

S firmou Adverti spolupracujeme už pár mesiacov a sme s ich prácou veľmi spokojní. Do teraz pre nás vyrobili niekoľko firemných katalógov, letákov, nálepiek, trhacích blokov a PVC banerov. Maju super kvalitu tlače aj materiálu za veľmi prívetivé ceny. Veľmi si cením ich prístup k spolupráci. Vždy sa snažia vyhovieť a objednávku dodať v čo najlepšej kvalite za čo najkratší čas. V núdzových prípadoch sú vždy veľmi promptní a ochotní. Spoluprácu s Adverti rozhodne odporúčam.


Lívia Kácsor

manažérka pobočky NR, XXreal Hypocentrum

Našla som super rýchlu a spoľahlivú firmu na Vašu reklamu, pracujú presne na čas a a naozaj za dobrú cenu, splnia všetky Vaše požiadavky. Určite doporučujem !!!!


Bc. Katarína Dobrovodská

DaR – Združenie pre podporu rodín a detí

Firmu Adverti som oslovila ohľadom polepov na výkladové okná. Medzi desiatimi oslovenými firmami na trhu sú čo sa týka prístupu a ceny bezkonkurenční. Ľudský a profesionálny prístup, splnené individuálne požiadavky, rýchle vyhotovenie za skvelú cenu. Za naše združenie veľká spokojnosť, fólie boli nainštalované na dve veľkoplošné výkladové okná – veľmi pozitívne ohlasy okoloidúcich. Ich služby odporúčame!!!


Mgr. Katarína Čopjanová

majiteľka, Svadobný salón Soirée

So spoločnosťou Adverti spolupracujeme od svojho vzniku a plánujeme spolupracovať i naďalej. Každá naša požiadavka bola profesionálne prekonzultovaná, dodaná rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu . To sú hlavné dôvody, prečo osloviť Adverti. Prajeme vám veľa spokojných klientov.


Ivan Molnár

nakupca Zovos-eko.sk

Sme veľmi radi že spolupracujeme s firmou Adverti, ktorá je spoľahlivá, dodržuje dodacie termíny čo je pre Nás dôležité. Ďalej nás teší kvalita a cena služieb a v neposlednom rade flexibilita ktorou táto firma disponuje. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.


Martin Tichý

konateľ Shield-Sk s.r.o.

Oceňujem rýchlosť a ochotu pri riešení urgentnej situácie, okrem iného.


Ondrej Mizerák

konateľ M2 Business s.r.o. www.m2b.sk

Služby spoločnosti Adverti pravidelne využívame pri tlači vizitiek a propagačných materiálov našej spoločnosti. Oceňujem pomer kvality, ceny a dodania v dohodnutom termíne. Služby vašej spoločnosti i ďalej odporúčam klientom, ktorí si u nás založia spoločnosť.


Vladimír Jakáb

konateľ TRAVERT s.r.o. www.travert.sk

Pre tlač Katalógu referencií z prírodného kameňa travertín sme využili služby Adverti s.r.o. Dodanie prebehlo v dohodnutom termíne, kvalite a cene. Môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť a vaše služby odporúčame.


Katarína Jakubčová

z blogu www.katharine-fashionisbeautiful.blogspot.sk

Pre tlač Katalógu referencií z prírodného kameňa travertín sme využili služby Adverti s.r.o. Dodanie prebehlo v dohodnutom termíne, kvalite a cene. Môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť a vaše služby odporúčame.


Silvia Halvoníková

Starostka Obce Nové Sady

Firma Adverti zabezpečuje pre našu obec služby spojené s tvorbou a správou internetovej stránky, výrobou propagačných materiálov a výrobou informačných tabúľ. Vo všetkých týchto oblastiach bol ich prístup na vysokej profesionálnej a ľudskej úrovni. Naše požiadavky boli splnené podľa našich individuálnych kritérií, čím dávam do pozornosti ich odlišnosť od iných tvorcov, ktorých prístup býva šablónový a uniformný. To však rozhodne nie je vlastnosťou firmy Adverti. Tvorivému tímu ľudí tejto firmy želám veľa úspechov.


Martin Kamenický

Grafik/dizajnér, RokaBike www.rokabike.sk

Pre spoluprácu s adverti som sa rozhodol kôli jednoduchému vytvoreniu objednávky cez e-shop a cena je tiež veľmi výhodná. Keď treba poradia a dá sa dohodnúť. Samozrejme aj nejaké chybičky sa semtam objavia, ale to už záleží od nás čo sa nám zrkadlí. Celkovo odporúča.


Hugues ​​Zarka

Chief Executive Director, STEP-SK, s.r.o. www.step-sk.com

We have used the services of the company Adverti, s.r.o. several times. They assist our company with the preparation of marketing items for an event of launch of our software product. They met our expectations from printing Business cards, through booklets, brochures and portfolios to the sticking of a promotional window foils in our branch in Nitra. According to your needs, they are able to provide a tailored graphic design, they are flexible, helpful, quick and precise.

Služby spoločnosti Adverti, s.r.o. sme využili viackrát. Asistovali našej spoločnosti s prípravou marketinových predmetov na významé podujatie, počas ktorého sme spustili na trh náš nový softvérový produkt. Splnili naše očakávania či už od tlačenia vizitiek, cez booklety, brožúry a portfóliá až po lepenie reklamných mliečnych fólií na okná v našej pobočke v Nitre. Podľa Vašej potreby sú schopní poskytnúť grafický dizajn šitý na mieru Vašej spoločnosti, sú flexibilní, ochotní, rýchly a precízny.


Mgr. Jozef Adam

Konateľ, ACC Finance, s.r.o.

Sme nová finančná spoločnosť, ktorá hľadala vhodného partnera práve na riešenie množstva dielčich problémov súvisiacich s reklamou. Sme radi, že sme partnermi práve spoločnosti Adverti, kedže dokázala vyriešiť všetky naše požiadavky a okrem toho svojou kreativitou a nápaditosťou priniesla ešte oveľa viacej ako sme očakávali.


Ing. Lucia Labošová

Office Manager, TSR Slovakia, s.r.o.

S reklamnou agentúrou Adverti spolupracujeme hlavne z dôvodu širokého portfólia poskytovaných služieb. Vyhovuje nám, že v oblasti grafiky a reklamných predmetov nájdeme tzv. všetko pod jednou strechou. Ochotný a profesionálny prístup, splnenie aj neštandardných požiadaviek a promptné doručenie objednávky v požadovanej kvalite a za rozumnú cenu sú dôvody prečo sme sa rozhodli práve pre spoluprácu s agentúrou Adverti.


Mgr. Ján Šimunič

Konateľ, AccoTaxes Management s.r.o.

So spoločnosťou Adverti, s.r.o. spolupracujeme už druhý rok a je naším významným dodávateľom reklamných a marketingových služieb. Adverti, s.r.o. nám pomohlo pri budovaní nášho brandingu, na ktorý sme veľmi hrdý. Vždy nám vedia pripraviť profesionálne riešenie, ušité presne na mieru a navyše s veľmi ochotnou podporou, ktorá nám vždy vyjde v ústrety. Oceňujeme ich odbornosť, konštruktívny prístup, rýchlosť dodania a kvalitu.


Mgr. Michal Holčík

Konateľ, Saymore Communications, s. r. o.

S agentúrou Adverti, s.r.o. spolupracujeme pri zabezpečení grafickej produkcie v rámci komplexných kampaní pre domácich aj zahraničných klientov. Oceňujeme profesionálny prístup a promptné vyhotovenie našich zadaní.

© 2021 Adverti, s.r.o. | ​Advertising Agency. Všetky práva vyhradené.
Design & Code by Adverti