O nás

Niečo málo o nás

Sme dynamicky sa rozvíjajúca mladá spoločnosť na trhu s reklamou, grafikou a tlačou, pripravená vytvoriť nápadité a efektívne formy propagácie pre svojich klientov. Poslaním reklamnej agentúry Adverti, s.r.o. je ponúkať nadštandardné a komplexné služby pre Vaše produkty. Vaše zákazky riešime individuálne s dôrazom na kvalitu a Vašu spokojnosť.

Ako to všetko začalo

Všetko to začalo v roku 2012, kedy sa nadšenci grafického a reklamného priemyslu spojili. Na začiatku sme poskytovali služby grafického štúdia, ale časom požiadavky a potreby našich klientov narastali a my sme museli zabezpečovať aj iné služby. Tak sme v roku 2013 začali figurovať ako, fullservisová agentúra Adverti, s.r.o.

Kto sme dnes

Naša fullservisová reklamná agentúra sa zameriava hlavne na produkčnú veľkoformátovú tlač. Okrem toho poskytujeme grafické, reklamné a tlačové služby pre široké spektrum firiem - od podnikateľov, cez stredne veľké firmy až po veľké spoločnosti. Sme miestom, kde klient nájde efektívne a jednoduché riešenie všetkých jeho reklamných a marketingových potrieb.

Na jednom mieste sa Vám postaráme o grafický návrh až po tlač na profesionálnych digitálnych, veľkoformátových a ofsetových tlačiarňach za najnižšie ceny na trhu. Pre svojich klientov vyrábame reklamné a svetelné tabule, reklamné plachty, tlačoviny, noviny, letáky, brožúry, katalógy, vizitky, reklamné predmety, polepy áut a obchodných priestorov a výkladov obchodných miest.

Naše služby poskytujeme pre viac ako 150 stálych klientov po celom Slovensku, najmä v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Topoľčany.

Tváre reklamnej agentúry

person

Mgr. Patrik Mareček

Konateľ, Art Director

V začiatkoch pracoval ako grafik a neskôr ako Junior Art Director v regionálnych novinách, kde stal za redizajnom grafiky 20 regionálnych novín. Pracoval na budovaní firemnej identity a marketingovej stratégie pre rôzne veľké slovenské a zahraničné firmy. Od roku 2012 založil reklamnú agentúru Adverti,s.r.o., kde nadobudnuté skúsenosti odovzdáva ďalej a je nenahraditeľným článkom firmy.

Davájte kvalitu. To je najlepší marketing sveta.
Môžte mať skvelé nápady, ale ak ich neviete podať ďalej, tak vás nikam neposunú.

Podnikať bez reklamy je ako mrkať na dievča v tme. Vy viete čo robíte, ale nikto iný nie.

Ing. Karol Knížat

Konateľ, Obchod a cenové kalkulácie

Profesionálny poradca reklamy!
Dokonale pozná materiály a technológie pri výrobe reklamy. Vďaka svojim skúsenostiam vie pomôcť a poskytnúť klientom profesionálny prístup a vždy vyberie pre klienta len to najlepšie riešenie a spôsob prezentácie.

person
person

Roman Javorčík

Grafik - Dizajnér

Matej Valent

Grafika a tlač

person
person

Ing. Dagmar Gabašová

Obchod a cenové kalkulácie

Ing. Mária Halvoníková

Marketing

person
person

Ing. Ivana Kusá

Office Assistant

Marcel Mondočko

Výroba a montáž

person
© 2021 Adverti, s.r.o. | ​Advertising Agency. Všetky práva vyhradené.
Design & Code by Adverti