O nás

Niečo málo o nás

Sme dynamicky sa rozvíjajúca mladá spoločnosť na trhu s reklamou, grafikou a tlačou, pripravená vytvoriť nápadité a efektívne formy propagácie pre svojich klientov. Poslaním reklamnej agentúry Adverti, s.r.o. je ponúkať nadštandardné a komplexné služby pre Vaše produkty. Vaše zákazky riešime individuálne s dôrazom na kvalitu a Vašu spokojnosť.

Ako to všetko začalo

Všetko to začalo v roku 2012, kedy sa nadšenci grafického a reklamného priemyslu spojili. Na začiatku sme poskytovali služby grafického štúdia, ale časom požiadavky a potreby našich klientov narastali a my sme museli zabezpečovať aj iné služby. Tak sme v roku 2013 začali figurovať ako, fullservisová agentúra Adverti, s.r.o.

Kto sme dnes!

Naša fullservisová reklamná agentúra, sa zameriava hlavne na produkčnú veľkoformátovú tlač . Okrem toho poskytujeme grafické, reklamné a tlačové služby pre široké spektrum firiem, od podnikateľov, cez stredne veľké firmy až po veľké firmy. Sme miestom, kde klient nájde efektívne a jednoduché riešenie všetkých jeho reklamných a marketingových potrieb.

Na jednom mieste sa Vám postaráme o grafický návrh až po tlač na profesionálnych digitálnych, veľkoformátových a ofsetových tlačiarňach za najnižšie ceny na trhu. Pre svojich klientov vyrábame reklamné a svetelné tabule, reklamné plachty, tlačoviny, noviny, letáky, brožúry, katalógy, vizitky, reklamné predmety, polepy áut a obchodných priestorov a výkladov obchodných miest.

Naše služby poskytujeme pre viac ako 150 stálych klientov po celom Slovensku najmä v mestách Bratislava, Trnava, Nitra, Topoľčany.